Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha pszichésen...

MP kérdése:

Mit csináljak ha pszichésen romlott a látásom?

Figyelt kérdés

Pánik beteg vagyok ès amióta anyáék kezdték a válást és szorongással bekerültem a pszichiátriára azóta,az orvosok szerintem "szellemfolt látásom" van (kétszer kivizsgálták a szememet,az agyamat,mindent és minden negatív).Adtak Rivotril-t amitől tudtam iskolába menni,de amikor mondták hogy hirtelen szokjak le róla akkor szépen lassan jöttek elő a tünetek,szóval megint nem tudok suliba járni.Szédülök,izzadok,hevesen ver a szívem és a látásom romlott.

Remélem nincs itt a vég.(17/L)

Mit tegyek?Eléggé meg vagyok ijedve.



2014. máj. 25. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs itt a vég, fogadd el a szüleid válását, tőled nem válik el egyikük sem, éld az életed és járj pszichológushoz.
2014. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rákerestem a tünetekre és hasonló a migrénaurával.Ez ellen lehet valamit tenni?

De köszönöm a választ!

2014. máj. 25. 10:54
 3/4 hektorr7 ***** válasza:

Menj vissza az orvosodhoz mondd el amit ide leírtál és vlszeg újra felírja a rivotrilt ami már bevállt!


A kérdésre pedig nem tudom a választ miért romlik a szemed. Lehet hogy sokat számítógépezel

2014. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szimbolikus kérdés: Mit nem akarsz látni?

Erről előadás: https://www.youtube.com/watch?v=yVU9aswoLNE

2014. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!