Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs senkim, teljesen el...

Nincs senkim, teljesen el vagyok keredve, elni sincs kedvem, ki fogok ebbol valaha labalni?

Figyelt kérdés

Barataim nem igazan vannak, akik meg megis, azok mindig a parjukkal vannak, es ram nem nagyon marad mar ido. Egyetem miatt el kellett koltozzek, a szuleim pedig tavol vannak, amiota pedig elkezdtem egyetemre jarni minden nap sirok, annyira jelentektelennek ezem magam. Parom nincs, hobbim sincs, es alapjaba veve tul erzekeny tipus is vagyok

21L


2014. márc. 2. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyetemen nincsenek barataid, nem beszelgetsz a csoporttarsakkal? Egyutt tanulas, kikapcsolodas stb... Ha ugyanarra a szakra jarnak, nyilvan hasonloak az erdeklodesi koreitek.


Ezen kivul egy hobbi / sport nagyon jo a baratkozasra, ismerkedesre. Kezilabda, konditerem, futas, harcmuveszet, vitorlazorepules, tudom is en. Sok sikert. :)

2014. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rajtam kivul 7 magyar van meg a szakon, ezek kozul 2 fiu, 4 folyton egymassal log, es igencsak fura emberek, a masik csaj pedig nagyon kulonc es neki megvan a barati kore.
2014. márc. 2. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Külföldön tanulsz?


Sajnos más ötletem nincs, csak az, hogy próbálj meg interneten ismerkedni emberekkel. Nekem szokott segíteni, ha például Facebookon beszélgetek ismerősökkel, bár tény, hogy nem helyettesítheti az élő társaságot.

2014. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt nem értott volna leírni, hogy külföldön tanulsz, mert nagyon nem mindegy. a hobbihoz meg nem kell társaság. szerintem az a baj, hogy alapjáraton nagyon motiválatlan vagy.
2014. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 czifa botond válasza:
Én ezért lettem jó tanuló. Nincsenek barátaim, nem rágódom a múlton, másban keresem az örömöm.
2014. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!