Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Addig kapartam a...

Ez normális? Addig kapartam a bőröm amíg vérezni nem kezdett. Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval a tanár feleltetett németórán, ami 3-as lett és kisdogát is írtunk ami 2-es lett.Nagyon kiakadtam, mert egész délután ezt tanultam, és így elcsesztem.Elképzeltem mennyire haragudna rám apa ha élne, és biztos nem lenne rám büszke.Plussz mikor megtudtam hogy hanyas, akkor majdnem elsírtam magam, erre a tanár beszólt, hogy cak magamra lehetek dühös, hogy így elrontottam.Meg akartam valahogyan büntetni magamat, ezért addig vakartam a csuklómon egy pontot amíg el nem kezdett vérezni.Anyának azt mondtam, hogy lehorzsoltam, bár elég borzasztóan néz ki.Az a furcsa, hogy ha pl. írok egy dogát amire keveset tanultam és rossz jegyet kapok rá akkor azt mondom magamban, hogy máskor többet tanulok rá, de most nagyon kiakadtam.
2014. febr. 15. 17:08
 1/1 spectator ***** válasza:
Nagyon egyetértek Veled. Tulajdonképen van abban valami ritka becsületesség, hogy "meg akartad büntetni Magadat". De ennek nem ez a módja, ahogy csináltad, és látod nem segített. A tanár bizony nem a legszerencsésebben viselkedett. De úgy érzem, Anyához fordulhatnál, vagy egy nálad idősebb jóbarátodhoz. Beszéld meg velük a dolgot. Látom Benned a jószándékot, csak kellene valaki, aki az utat mutassa. Irod: "ha Apa élne...". Próbálj valakit találni, aki őt jótanáccsal, együttérzéssel pótolni tudná. (Szerintem Anya is megértő lenne, ha őszintén leülnél vele beszélgetni). Szorítok Neked, és hidd el sikerülni fog, mert nagyon lelkiismeretes és rendes fickó vagy. Ha gondolod, hogy tudok még tippet adni, írj üzenetet, válaszolok.
2014. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!