Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdekelne hogy milyen a Nyírő...

Jimmy02 kérdése:

Érdekelne hogy milyen a Nyírő Gyula kórházban az addiktológiai osztály. Ugye kábítószerrel és drog-gal biztos foglalkoznak itt, de be szoktak feküdni emberek pszichiátriai szerek miatt is? (leszokás miatt) persze önkéntesen, nem kényszerből.

Figyelt kérdés
Mert már egy huzamosabb ideje problémám van a rivotril-al, az abbahagyással, de ez terápiás dózis volt, nem nagy, de egyszer sem emeltem, ez is fontos,3 hónap elég volt hogy hozzászokjak. Lehetőleg olyan válaszoljon aki már volt bent ilyen problémával, már ha van/volt ilyen. Az osztályvezető főorvosnál már voltunk, magán alapon, nekem azt mondta hogy ott zajlik ilyen, kisebb adagokkal is, aztán hogy igazat mondott e.

2014. febr. 14. 18:00
 1/4 NoDrugs ***** válasza:
59%

Olvasd el az Ashton Kézikönyvet. Abba le van írva hogyan lehet leszokni a benzodiazepinekről.


A detox centerek nem ajánlottak.

2014. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Fokozatosan csökkentsd az adagokat. Egy idő után elhagyhatod. Csökkented,aztán 1 nap szünet 1 nap gyógyszer. Sportolj minden nap. Pl fuss 10 km-t. A sport nagyon sokat segít. Vállalj valami munkát és találkoz sokat a barátokkal.

Soha többet ne sedj semmilyen gyógyszert. Emiatt ne menj kórházba.

2014. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Addiktológiát ilyenre nem ajánlom. Ha magadtól nem megy, akkor a pszichiátriai osztály. Az addiktológiát nem ajánlanám... Van tapasztalatom mindkettővel.
2014. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat......

Én a tények-tévhitek fórumon fent vagyok már több mint 2 és fél éve,akkor már abbahagytam a rivotrilt 2,5 mg-ot(5 szem),a mostanihoz képest az hatalmas volt,csak persze 3-4 hét után abbahagytam,fórumnak is köszönhető volt.

Tavaly előtt decemberben kezdtem el saját döntésből szedni,0,75-t,3 fél.

Most 4 hónapig voltam nélküle,felenként csökkentettem tavaly márciustól.

Lehet az utolsó felet nem hagytam stabilizálódni,úgy tavaly augusztus környékén,szétszórtság is rátett/rátesz néhány lapáttal.

Tudom milyen mocskok ezek,ez a 4 hónap főleg brutális volt,fülzúgás,túlzott félelem,gyomorlüktetés,néha bélfájdalom,meg még néhány tünet.....gyomorlüktetés tavaly márciustól kezdve van.

Tudom amíg szedi az ember addig az idegrendszer nem tud regenerálódni,de hogy nélküle ilyen lenne,biztos az lehet hogy nem hagytam beállni.

Arra mentem hogy ha megy a csökkentés,akkor csinálom.

2014. febr. 15. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!