Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak idegesebb tipus vagyok,...

Csak idegesebb tipus vagyok, vagy ez valamilyen idegbetegseg kezdete?

Figyelt kérdés
Kis dolgokon is annyra feltudom magam huzni,hogy az nem igaz.a baratnöm sokszor mondja,hogy menjek magam kezeltetni,mert tiszta hülye vagyok.Pl.ha pirosat kapok,vagy szerencsetlenkedik elöttem egy auto,legszivesebben kivennem a sofört es megarcalnam.vagy lefagy a gepem szetvernem legszivesebben.mar en is kezdek felni,hogy ez,csak rosszabb lesz.probaljak meg valami nyugtatot?

2014. febr. 13. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem NYUGTATÓT akarj, hanem keress meg egy pszichológust, mert az ilyen viselkedés nem normális.
2014. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de amugy tudom magam kezelni,pl.közössegbe,vagy az utcan nem kezdek el idegbajoskodni :) csak felek,hogy rosszabb lesz.
2014. febr. 13. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kezeled magad, ez eléggé elfajulhat. Ez egy rossz szokás, amelyet valahol felszedtél.
2014. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
es,hogy kezeljem magam?
2014. febr. 13. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!