Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire számít súlyosnak az,...

Mennyire számít súlyosnak az, ha lefekvéskor úgy alszok el, hogy közbe gyilkosságokra gondolok?

Figyelt kérdés

Nem szívesen írnám le, mert nem hinnétek el, akit érdekel privátban megírom, annyi a lényeg, hogy mindig gyilkosságokra gondolok úgy tudok elaludni.

Érdemes ezzel orvoshoz fordulni? Mielőtt jönne az igen, kíváncsi lennék ez milyen típusú elmezavarnak a jele, ha egyáltalán elmezavar?!

22/f


2014. jan. 27. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy mire gondolsz, amíg nem vágysz rá a valós életben is, illeve nem tennéd meg őket a valóságban.

Neked kell tudnod, mennyire kell ezt a dolgot komolyan venni.


Én sokszor arra szoktam gondolni, hogy megölnek, és tökéletesen egészséges vagyok, nem vágyom öngyilkosságra, se arra hogy megöljenek stb. :D Csak szórakoztatom magam vele :)

2014. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néha én is szórakoztatom magam olyan általam kreált mozival, amire amúgy nem vágyom. Szóval nem biztos, hogy beteges. Én normálisnak tartom magam :-)
2014. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam csinálni , csak én összerakok egy saját történetet es ugy :D
2014. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!