Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetnék társaságibb lény?

Hogy lehetnék társaságibb lény?

Figyelt kérdés
Sajnos elég visszahúzódó lány vagyok, és az évek során megszoktam, hogy engem nem nagyon hallgatnak meg társasági beszélgetésekben, mert nem tudom elég nagy hangerővel mondani a véleményemet. Hogy lehetne ebből kitörni? Komoly hátrányokkal jár minden szinten az életemben, emiatt nehezen barátkozom és a fiúkkal is nehezebb a dolgom. Szeretném ezt a képességet normális szintre hozni magamban, de mindig belefáradok mert sosem sikerül. Mit tehetek? Félek hogy ezen pszichológus sem segít, magamban kellene elintézni valamit.
2009. nov. 16. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Javíts a beszédstílusodon, légy határozott, erős!
2009. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom nem illik megkérdezni,de hány éves vagy?

Nem lehet,hogy önbizalomhiány van a háttérben...,az élethez sajnos erősebbnek kell legyen az érdekérvényesitő képességed,mert igy azt hiszik bármit megtehetnek veled..,és "átgázolnak" rajtad!Nem kell pszichológushoz menni,vannak személyiségfejlesztő tréningek ott szerintem határozottabb leányzót faragnának belőled! 28F

2009. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21, köszi
2009. nov. 16. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit..,egyébként fiatalabbra tippeltem volna(nem mintha most "öreg" lennél!),mert,hogy ilyen félénk vagy!

Egyébként meg nem lehet mindenki nagyszájú cserfes nő,vannak szerényebb,csendesebb nők is nincs ezzel probléma,sokan szeretik hidd el az ilyen nőket is!

Viszont akkor nyisd ki a szád ha saját magadról és érdekeidről van szó,ilyen esetben ne hagyd magad!!;)

2009. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!