Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax 0.5-től igen szédülök!...

Xanax 0.5-től igen szédülök! Aggódnom kell valamiért?

Figyelt kérdés
nem forog velem a világ de közel áll hozzá! Ma kezdtem el szedni a pszichiáterem napi 3-at irt fel, de egy szemtől szédülök, tudom ez mellékhatás, de ez el fog múlni a napok alatt? talán mert új a szervezetemnek ez a szer és azért van, de elmúlik napok folyamán?

2013. okt. 15. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggódj elmúlik én is szedtem ugyan igy jártam de gy idő után megszokod.

Próbálkozz bevenni egy felet talán az úgy jobb neked.

Eléggé fej bevágja az embert hirtelen én tudom,nekem az már nem segít úgyhogy rivotrilt szedek de hasonlón vagyok néha mint te..

2013. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem köszönöm! megpróbálkozok én is akkor fél szemmel!
2013. okt. 15. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Ugye tudod, hogy ezzel a bogyóval csak tüneti kezelést végeznek, de a kiváltó ok megmarad? Mintha a törött kezedet nem gipszelnék be, de adnának jó erős fájdalomcsillapítót. Rá is fogsz szokni, totál függő leszel, ne tedd ezt magaddal.. :(


[link]

2013. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, közben félek hogy rászokok, de sajnos annyira rossz állapotban vagyok, hogy szednem kell. :(
2013. okt. 15. 16:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szoksz rá, ha betartod az orvos utasításait. Mellesleg milyen orvos írt xanaxot magában? Háziorvos?
2013. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aggódni ezért nem kell, természetes reakció. Kezdje el úgy szedni hogy 2x fél naponta majd később estére egy egész szem és csak aztán emelje fokozatosan a dózist. Kár hogy pszichiátere ezt elfelejtette hozzátenni.
2013. okt. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sertralin sandoz-al szedem, igen az orvos csak annyit mondott hogy napi 3 és ennyi. De megfogadom a tanácsot ès fèl fél, majd este egy egész! Köszönöm szépen!
2013. okt. 16. 10:31
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem háziorvos. Pszichiáter
2013. okt. 16. 10:36
 9/11 anonim ***** válasza:
A Sertralin sandoz-ból 2-3 hétig reggelente fél szemmel indítson. Az un. beállási időszak tovább tart majd amit jelezzen a kezelőjének is, hogy hogyan kezdte el szedni a gyógyszert. Érdemes a leírtak alapján szedni mindkét gyógyszert, ahogyan azt tanácsoltam ezáltal nem lessz olyan meredek az az egy jó mésfél hónap még a beállási időszakban van. Egy új beteget általában három hétre felszoktak venni osztályra mivel a psychiátriai gyakorlatban másként kezdik el a betegeket kezelni, fokozatosan állítják be a gyógyszereit és figyelembe veszik azokra hogyan reagál.
2013. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzáértő, nagyon hasznos hozzászólást!
2013. okt. 16. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!