Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy depressziós ember mennyire...

Egy depressziós ember mennyire hoz stabil döntéseket, amivel máskor is egyetértene?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyenkor komolyan venni valaki bántó kijelentéseit,vagy ha meggyógyult,elmúlt az állapot akkor másképp fogja gondolni magától?Ezt általánosságban kérdezem,amiatt hogy mennyire vegyem zokon és mennyire kezeljem úgy,mint ha indulatból vagy ittasan beszélne valaki.
2009. okt. 15. 17:22
 1/1 anonim válasza:
100%
Nem szabad komolyan venni. De azért azt kell mutatni az illető felé, hogy komolyan veszed, mert különben felfújja a dolgot. Magamból indulok ki. Amikor rossz állapotban vagyok, és nem vesznek komolyan, az rosszul esik. Persze később mindig eszembe jut, hogy én voltam a lüke. Eléggé magamba forduló vagyok....
2009. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!