Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sétálás közben szédülés érzés?

Sétálás közben szédülés érzés?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron egy reggel felébredtem és mikor hátradöntöttem a fejem forgószédülés kapott el. Nap végéig tartott. Életemben kétszer fordult elő ilyen és azóta amikor sétálok az utcán néha úgyérzem megszédülök, pedig nem. Mintha "lötyögne" az agyam ahogy lépek. Nem tudom pontosan leírni. Mi lehet ez?

2013. jún. 28. 23:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak az utcán fordul elő, lakásban vagy iskolában például nem.
2013. jún. 28. 23:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy enyhe pánikroham.
2013. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, hogy agorafóbiás lehetek. Volt néhány negatív élményem ami a külvilágban kapott el, lehet hogy belémrögzült valami. Ha például távolsági busszal kell utaznom valahová légszomjam van egyfolytában sóhajtozok\ásítozok, összeszorul a gyomrom...
2013. jún. 29. 00:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,ilyen jellegű lehet a problémád. Kb. 20 éve én is átéltem egy ideig.
2013. jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogyan sikerült megszabadulni tőle?
2013. jún. 29. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen fóbiáktól mindig segít megszabadulni a pszichoterápia. Ráadásul ha nem annyira súlyos, viszonylag hamar, gyógyszerek nélkül.
2013. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem könnyű megszabadulni,de nem lehetetlen.A pszichoterápiás sokat segít, én magam lettem túl rajta(abban az időben még nem volt olyan "divatos" a pszichoterápia),és így bizony 3-4 évig tartott,de ezt hozzáértő segítséggel sokkal hamarabb le lehet győzni.
2013. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!