Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normalis, hogy verem...

Az normalis, hogy verem magamat? Okolel utom az arcomat amikor merges vagyok

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem normális,agresszív vagy!
2013. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még mindig normálisabb mintha másokat vernél!
2013. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem normális, de legalább nem másokkal teszed ugyanezt. Valami más feszültséglevezetőt kéne keresned, pl egy sportot. Nekem ez segít. Én amúgy törni-zúzni szoktam ha valaki nagyon felidegesít.
2013. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos en is. a mukaheleyemn pl pont ezert rugtak ki, mert okolel behuztam egyet a szekrenynek, de olyat hogy csupa ver volt minden
2013. máj. 7. 16:10
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor ez azt jelenti, hogy idegbeteg vagyok, pszichopata?
2013. máj. 7. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Csak hamar felkapod a vizet, de ha túl gyakran fordul elő, vagy olyan dolgok miatt ami miatt nem kéne, akkor érdemes lenne elmenned egy szakorvoshoz, mert komolyabb pszichés betegségre is utalhat.
2013. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem! nem vagy pszchopata. De mindenképpen szükséged van arra hogy levezesd a dühödet. Pl. járj el boxolni rendszeresen és amikor a zsákot ütöd képzeld azt hogy az a valaki akire mérges vagy és akkor ne kíméld. Még kiabálhatsz is ami a csövön kifér. Ha rendszeresen csinálod akkor meg fogod látni hogy kinnt az életben már nem lesz ilyesmire szükséged.
2013. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kosz a valaszokat
2013. máj. 8. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!