Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Esetleg valaki tud segíteni?...

Esetleg valaki tud segíteni? Rossz érzésem van és görcsbe rándul a gyomrom, amikor .

Figyelt kérdés

esetleg este vagy késő délután (sötétben) ártalom az utcán, vagy épp megyek valahova egyedül és lassan gurul el mellettem valami komolyabb autó, amiben elég kétes arcok ülnek ... félek egyedül sötétben, főleg amikor ilyenekkel futok össze .. esetleg lehet köze ehhez a dologhoz/érzéshez, h van jó pár komolyabb nem épp tisztességes állású(remélem, h értjük, mire gondolok..) ismerősöm, barátom ?

kiváncsi vagyok minden magyarázatra


2013. márc. 24. 01:24
 1/5 A kérdező kommentje:
ártalom ---> sétálok*
2013. márc. 24. 01:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondanom, hogy a mai világban lassan már mindenkinek "félni kell" a sötétben kint egyedül...persze nem alaptalanul, én is félek, sötétedés után csak akkor megyek ki, ha nagyon muszáj!
2013. márc. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gondolj bele abba, hogy a "komolyabb nem épp tisztességes állású" ismerőseidnek mi okuk lenne téged követniük?

tankolniuk a kocsijaikat hogy téged kövessenek.

van jobb dolguk hidd el. szerintem inkább üldözési mánia.

2013. márc. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
félreérted 2. ..... nem az ismeroseimre gondolok, hanem arra, h tudom, h az ilyen embereknél mik mennek, hallom a sztorikat, benne vagyok a történetekben, látom őket ...
2013. márc. 24. 04:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, h félsz sötétben egyedül...

Ne mászkálj egyedül! És kerüld az ilyen barátságokat!

2013. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!