Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék koncentrálni?...

Hogyan tudnék koncentrálni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most, hogy elkezdődött az iskola,felmerült ez a probléma.

Még csak 2 napja tart, szinte még nem is tanultunk,de én egyszerűen nem tudok figyelni...2.óra után már csak kínszenvedés az egész...

Elkezd fájni a fejem,aztán már teljesen kényelmetlenül is érzem magam,csak szenvedek...

Valami ötlet,praktika?

Vagy esetleg valami vitaminhiány is okozhatja,hogy nem tudok sokáig koncentrálni?

Előre is köszi!


2009. szept. 2. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak vissza kell szoknod a menetrendhez. Még csak 2 napja van suli, az idő is tök jó... nem csodálom, hogy nem tudsz koncentrálni. Amúgy vitaminhiány is lehet, szed valami multivitaminos készítményt, attól amúgy sem lesz bajod.
2009. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát persze, tudom,hogy csak 2 napja van ...De mindig is ez volt a sulival.És eddig inkább az volt hogy az elején nagyon jó volt,inkább olyan 2-3 hónap után kezdtem ilyen "lestrapálódott" lenni...
2009. szept. 2. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
én kb 1 éve vok igy de non nem foglalkoztam vele azután megbuktam...elég gáz most sem tok odafigyelni soha pedig akarok h ez miért van nem tom:S
2009. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!