Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatással lesz egy...

Milyen hatással lesz egy kisfiúra felnőtt korában az, ha gyermekként az alkoholista apja szexuálisan molesztálta?

Figyelt kérdés
kérlek ne ítéljetek el, ez nem egy beteg kérdés, csak könyvet írok és az egyik karakterem háttértörténetéhez kellene
2013. jan. 3. 20:14
 1/7 anonim válasza:
69%

szerintem: zárkózott, félénk, magányos, bzalmatlan.. hasonlók.. szerintem inkább ((h tényleg egy könyvhez kell)) úgy ábrázol h csak a munka érdekelje, ne nagyon legyenek barátai, titokzatos legyen ilyesmi. ;)

remélem tudtam segíteni..

2013. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Jonathan Davis, a Korn énekese egy élő példa.
2013. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ez a korrekt

szerintem: zárkózott, félénk, magányos, bzalmatlan.. hasonlók.. szerintem inkább ((h tényleg egy könyvhez kell)) úgy ábrázol h csak a munka érdekelje, ne nagyon legyenek barátai, titokzatos legyen ilyesmi. ;)

remélem tudtam segíteni..


Ez közelít a valósághoz. A munka csak menekülés a magány és a gyilkos gondolatok elől. Soha nem találod a közös hangot a saját de a másik nemmel sem.

Titokzatos?! Inkább hűlyének tartanak vagy homokosnak mert felnőtt létedre nincs kapcsolatod. Persze a szégyenét senki nem kiálltja a világba illetve az senkit nem érdekel.

Aki nem tud túllépni az kínlódik és szenved míg bele nem döglik a magányba a reménytelenségbe a szeretet hiányába!

Hát nekem ez jutott!

2013. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontozta a 2. számú válaszomat, annak javaslom, hogy hallgassa és értse meg a dalszövegeket. Ha meg nincs meg hozzá a műveltsége, akkor se pontozgasson le!
2013. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, mint az egyes válaszoló, de hozzá jönnek még öngyilkossági hajlamok is, illetve önpusztító hajlamok. Például vagdossa magát, vagy ő maga is alkoholista lesz
2013. jan. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
esetleg nála is kialakulhat ez a hajlam, mint az apjánál. (megtorlási kényszer vagy ilyesmi)
2013. jan. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a skizofréniának nem egyik kiváltó oka lehet?
2013. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!