Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tegyem le a xanax sr 0,5-öt?

Hogy tegyem le a xanax sr 0,5-öt?

Figyelt kérdés
Reggel szedtem eddig 0,25 - öset, de azt már elhagytam. Szépen lassan abba szeretném hagyni a 0,5-ös srt is. Ebből sajnos nincs 0,25ös és ha ketté töröm elveszti az sr hatását! Mit tanácsoltok?
2012. dec. 25. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Van rajta benyomat az egyik oldalán ? Akkor elvileg el lehet törni. Vagy kezd el minden másnap szedni.

Én Frontint szedtem, eltörtem a tablettát. Aztán volt, hogy egy héten már csal kétszer, később pedig néha , ha éreztem hogy most nagyon kell. Biztonságnak volt otthon, most dobtam ki a megmaradt pár szemet, mert vagy fél éve lejárt a szavatossága.

2012. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem a doki azt mondta, hogy ha letörölni sima xanax lesz! De az akkor olyan lesz, mint egy 0, 25ös. Az lesz akkor hogy szedek egy - két hétig 0,25öt aztán felezem! A reggelit 5 nap alatt elhagytam!
2012. dec. 25. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Az SR retard hatású tehát kérdés miért szedi a hosszú hatású nyugtatót? Leszokni!? Felírat 1 mg-os sima Xanax-ot vagy egyszerűen azt kéri a gyógyszertárban, abból szed 3x1 vagy 4x1-et mivel az SR-t nem tudná letenni mert az nagyobb potenciálú ezért szükséges először erre az 1 mg-ra rátérnie aztán asztat már tudja lassan és fokozatosan csökkenteni.. Ha később további tanácsra lenne szüksége írjon privátot.


Kellemes ünnepeket és boldog új évet!

2012. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nekem a doki azt mondta, hogy ha letörölni sima xanax lesz! De az akkor olyan lesz, mint egy 0, 25ös. Az lesz akkor hogy szedek egy - két hétig 0,25öt aztán felezem! A reggelit 5 nap alatt elhagytam!"


Elnézést! Azt gondoltam súlyosabb eset. A sima Xanax kétségtelenül jó, viszont a napi dózisa felől a kezelőjével egyezkedjen. Lehet amire önnek felírták ezt a gyógyszert azok a tünetek a leszokás folyamata alatt felerősödve térnek majd vissza vagy robbanékonyság, ingerültség és alvászavar lép fel ezért javasoltam nagyobb dózist míg hozzászokik a sima Xanax-hoz. 1 mg legyen véleményem szerint a dózisában pedig a kezelője fog dönteni az állapota alapján.

2012. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hű 1 mg? Erre nem gondoltam! Igazából februártól fogom elkezdeni csökkenteni vagy a rexetint vagy pedig a xanaxot! A doki mondta várjuk meg a fél éves szedést! Viszont ma későn vettem be a xanaxot, dél helyett 5-kor! Nem is éreztem jól magam, gyorsan vert a szívem és ideges voltam! Ez már elvonási tünet volt? 4 hónapja szedem! Szorongásra, elég nagy gondot okozott az utazás meg a vásárlás, ezért írta fel ezeket! Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 25. 20:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is Kellemes Ünnepeket Kívánok és Sikerekben Gazdag Új Évet minden válaszolónak!
2012. dec. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!