Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt, hogy ha vmi...

Miért érzem azt, hogy ha vmi feszültség vagy megbántottság van bennem akkor jobb lenne ha nem is élnék? Néha már soknak érzek mindent.

Figyelt kérdés
stressz
2012. okt. 26. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Van úgy,hogy néha összejönnek a dolgok,és besokall az ember.Én legutóbb pont ilyen állapotban kapcsolgattam a tévét,és megnéztem egy dokumentumfilmet.Rájöttem,hogy az én problémáim eltörpülnek más emberek gondjai mellett.Nem részletezem.Amikor ilyen érzések kerítenek hatalmukba,mindig készíts leltárt az életedről,hogy mid van,és gondolj bele,hogy más mindent megadna ezért!
2012. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van! De néha soknak érzem a rám nehezedő nyomást és úgy érzem, hogy inkább kilépnék ebből és akkor biztos nem lenne semmi idegesítő probléma. Tudom, hogy bánnám de akkor hirtelen az ugrik be.
2012. okt. 26. 23:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Moira78 köszönöm a válaszodat! Igazad van, csak néha borulátó az ember! :) 32F
2012. okt. 27. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az érzés szerintem mindenkiben benne van. Hogy nincsen örökké tartó kín, mert van kiút. És az csak a tied.
2012. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!