Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az antidepresszánsokkal?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 25. 19:39
 1/1 tetris ***** válasza:

Depresszió és pánikbetegség miatt kell szednem Rexetin nevű gyógyszert. 15 éve szedem, naponta egyet. Tökéletesen rendben vagyok, tüneteim megszüntek. Semmilyen mellékhatást nem érzékeltem.

Amikor elkezdtem szedni, az első hónapban nem éreztem változást, de aztán, ahogy teltek a hetek, egyre jobban lettem. Ezek a szerek lassű hatásmechanizmussal rendelkeznek, ezért tart tovább, amíg érzékelhető lesz a javulás.

A számomra legmegfelelőbb gyógyszer kiválasztása is időbe került, mivel több más szert is kipróbáltam, mire ez vált be a legjobban. Vagyis: nem biztos, hogy mindjárt elsőre eltalálja a doki, hogy melyik antidepresszáns fog száámodra a legjobban beválni.

Ja, most jutott eszembe egy mellékhatás! Nagyon oda kell figyelni a súlygyarapodásra, mert ezektől lehet hízni rendesen.

2012. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!