Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire fogom érezni a...

Mennyire fogom érezni a különbséget 0,5 és az 1mg-os xanax sr között?

Figyelt kérdés
0,5-öset szedtem idáig,de elfogyott.Ma beugrottam,hogy írassak ki,de szerintem véletlen 1mg-osat írtak ki.Későn vettem észre én is.De nagyon szorongok,be kellene vegyem,de félek,nem-e nagyon kiüt.
2012. júl. 9. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem veszel be felet?
2012. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tabletta, ugyanis nem tudom, hogy az sr rövidítés mit jelent, nyugodtan törd ketté és csak a felét vedd be. Én a xanax-nak csak tablettás változatát ismerem, de azért még lehet kapszulás vagy más kivitel is. azt viszont ne tudod felezni.
2012. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felezzed, - ennyi!
2012. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem annak idején azt mondta a doki,hogy az srt felezni nem lehet,mert elveszti a hatását.Az sr-nyújtott hatást jelent.De lehet mégis csak megpróbálom a felezést.
2012. júl. 9. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint az "SR"-ből nincs is 0,5 mg-os, csak 1 és 2 mg-os, tehát nem is igazán értem, hogy hogyan írhattak "véletlenül" "SR"-t is és még 1 mg-osat is???Az "SR" rövidítés egyébként annyit jelent (nagyon leegyszerűsítve), hogy elhúzódóbb a hatása mint a "simának". Az 1 mg-ot mindenképpen felezd, és én meggondolnám az "SR" bevételét is, mert másként hat mint a "sima".
2012. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
SR-ből van 0,5-ÖS,évek óta szedem.Ma pedig 1mg-osat kaptam.
2012. júl. 9. 20:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor felezd el mindenképpen!
2012. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha elfelezed, megszűnik az elnyújtott hatás, ami a bevonatnak köszönhető. Vedd be az egész szemet, nem olyan nagy a különbség a hatás tekintetében.
2012. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan nagy tragédia nem fog megtörténni valószínűleg, de jobban járnál, ha ilyenkor elmennél egy másik közelben lévő gyógyszertárba is, hátha ott épp van. Ha városban laksz, ott elég sok van egymás hegyén-hátán.
2012. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!