Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől tud megbolondulni egy...

Mitől tud megbolondulni egy ember?

Figyelt kérdés

Egy átlagos embernek milyen trauma kell ahhoz hogy megbolonduljon és intézetbe rakják? Félek, hogy egyszer én is megbolondulok, igaz okom nem lenne rá.


18/F


2012. máj. 26. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Akire azt mondják,hogy bolond,az rendszerint nincs tudatában az őt körülvevő valóságnak.Saját elképzelt világában él,ahová nem jut el a külvilág zaja.Nem hiszem,hogy fenyegetne téged ez a veszély,hiszen a net nagyon is valóságos és naprakész információkkal lát el.
2012. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül szükséges trauma.


- Éppen elég marhaság ömlik a médiából,

- élelmiszerként forgalmazott mérgező hulladék van forgalomban.

- görény a törvény.

- aljas a társadalom.


Ezek külön külön, vagy akár együttes hatással, plusz még egy kis pechsorozat, vagy eleve xar szociális és családi háttér, is bőven elég ahhoz, hogy valakinél elszakadjon a cérna.



Én sokszor inkább már azon vagyok meglepődve, hogy hogy képesek így , meg itt élni emberek.

2012. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen háborúkat éltek túl és nem bolondultak meg, örültek, hogy életben maradtak. A mai átlag ember nagyon puhány, már kisebb bajok miatt is depresszióba zuhan...
2012. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

" a net nagyon is valóságos és naprakész információkkal lát el."


Az évszázad hazugsága.

2012. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Senki sem figyelte még meg azt, hogy minnél jobban kezelnek egy problémát vagy próbálnak "orvosolni", annál több probléma lesz belőle?
2012. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!