Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megloptam a testvéremet?

Megloptam a testvéremet?

Figyelt kérdés
1*megloptam a testvéremet meg is kaptam a büntetést és utána, az sem hatott megint megloptam mit tegyek, h ne csináljam ezt?
2009. jún. 27. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Fordulj orvoshoz... Lehet hogy kleptomániás vagy(vagy minek hívják...)
2009. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg magadtól, hogy miért tetted. Kellett a cucca, a pénze? Fontosabb volt az amit elloptál, mint ő? Lehet, hogy nem szereted? Légy magadhoz őszinte, akkor sikerül választ kapnod? Ha újra kisértésbe kerülsz, akkor érzed igazán , hogy miért.

Nem tudod a vágyaid késleltetni, vagyis kivárni amig normális úton hozzájutsz ahhoz amihez szeretnél? Lehet, hogy kiskorodban sokat várattak azzal, hogy megetessenek, megitassanak stb.

Találgatok, de a legtöbb dolgot mégis te tudod erről.

2009. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Ne lopd meg a testvéredet!
2009. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
attól függ mit loptál ?szerintem testvérek között ez "normális" én lány vagyok és van 1 húgom.A ruhákat álltalában ellopjuk egymástól:)de mindig kiderül és akkor összeveszünk,de elmúlik:)!!!!szóval ez szerintem még normális...
2009. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!