Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez igaz? Tényleg van ilyen...

Ez igaz? Tényleg van ilyen "betegség"?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam ,hogy van ilyen hát igazából betegségnek mondanám , hogy valaki (azthiszem az Avatárral kapcsolatban ,vagy talán harry potter) egy film megnézése után ,szóval annyira tetszik neki hogy minden vágy hogy abban a világban éljen és oda képzeli magát meg komolyabban veszi a valóságnál meg ilyenek...
2012. máj. 18. 01:11
 1/7 A kérdező kommentje:
*vágya
2012. máj. 18. 01:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy ez betegség-e, de én is sokszor érzek így, filmekkel kapcsolatban nem nagyon, inkább mikor sorozatot nézek. Mert a film az általában csak 1-2 rész, a sorozatot meg hosszabb időn keresztül nézem. Sajnos a valóság nem túl izgalmas, ezért lehet ez. De igazából ez építő is lehet, ha mondjuk nem varázsló akarsz lenni. Úgy hallottam pl. hogy annó a Wall Street film hatására sokan lettek brókerek. Ha a valóságban is megvalósítható az, amin fantáziál az ember, akkor elképzelhető, hogy ez motiválja, hogy valakivé váljon. Tehát probléma inkább akkor van, amikor az ember varázsló, avatár, vámpír, póniló, stb. akar lenni...
2012. máj. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség, de van, h ekkora hatással van a film az emberekre.
2012. máj. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó én hippohonder vagyok mindent betegségnek nézek :d

De köszi a válaszokat.

2012. máj. 18. 02:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hippohonder? Az miaz? Hipochonderre gondolsz? Netán viziló-szindrómád van?
2012. máj. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a kérdező sokat nézte az Én a vízilovakkal vagyok c. filmet. ;)
2012. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csóri kérdezőt ne b*sztassátok már :D Nem lehet mindenki mentális rendellenesség szakértő egy internetes fórumon lehet neki van élete :P


Bár a kérdésből ítélve elég fura :D

2012. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!