Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az indokolatlan szégyenérzet...

Az indokolatlan szégyenérzet az normális?

Figyelt kérdés
régen ha feltételezték hogy valami rosszat csináltam én már akkor is szégyelltem magam. (pedig nem is csináltam semmit) csomószor volt ez velem és emiatt gyakran engem hibáztattak mindenért. mással is van/volt ez vagy pedig ez már valamilyen agybaj kezdete?
2012. febr. 20. 23:52
 1/4 étoile et lune válasza:
nekem kiskoromban volt olyanom, hogy ha távol voltam a családomtól, bűntudatom volt, merthogy biztos hiányzom nekik, mi lesz, ha világvége lesz hirtelen, és szomorúak leszünk, hogy külön halunk meg. Egyszer még sírtam is emiatt egy ottalvós dolog alkalmával. Fura volt, de kinőttem. Azóta már nem vagyok annyira ego, hogy azt higgyem, ha nem vagyok otthon, megy a sírás. :))
2012. febr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi ez a kifejezés, hogy: ,, nem vagyok ego '' :D


úristen :D


...

2012. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ajj már, nem érti a szlenget! :D
2012. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp sem normális.



Ingerszegény környezet,

hibás önkép kialakulása,

személyiség enyhe torzulása.



Sürgősen környezetváltozásra, és normális napi tevékenységre van szükséged, normális társasággal.


Vagy rövidesen pszihoszomatikus betegségek áldozata leszel, nameg a magyar pszihiátereké és SZTK barbároké.

2012. febr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!