Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tesztelhetném le hogy...

Hogyan tesztelhetném le hogy amit szeretnék csinálni az nem valaki elleni lázadás vagy megfelelni vágyásból akarom tenni?

Figyelt kérdés
Szeretném valamire épiteni az életem de nem vagyok biztos abban hogy ezt lázadásból vagy valakinek való megfelelni vágyásból teszem.Nem lenne jó ha kiderülne egy idő után hogy nem akarom már többé azt a valamit csinálni mert ez nem is én vagyok és időt és energia pazarlás volt az egész.Hogyan tesztelhetném le a dolgot hogy kiderüljön hogy nem csak félelemből valami elől menekülök ezért teszem amit teszek.

2012. febr. 5. 22:43
 1/5 anonim válasza:

szia

az attól függ hogy mit szeretnél csinálni és ezt tesztelni akkor tudod ha ezt valaki el is várja tőled szerintem felesleges tesztelned vagy ilyes szerintem ha valamit szeretsz csinálni ne mérdekelljen másnak a véleménye ez te életed amit szeretsz azt csinálsz szerintem :)

2012. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na várjál, ezt most egészen pontosan miért is akarod csinálni? ;) Mi késztet arra, hogy ennyire parázol, azon hogy egyértelműen önmagad légy?
2012. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ájájájájáj...

abba a hibába estél, hogy ezt a két opciót soroltad fel..


Olyan is van, hogy azért csinalod, mert szereted csinálni!

2012. febr. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megkérdezed magadtól és őszintén válaszolsz...
2012. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindegy de azért kösz
2012. febr. 7. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!