Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok sírni?

Miért nem tudok sírni?

Figyelt kérdés
belül sok dolog fáj, de képtelen vagyok sírni, pedig jól esne...de nem tud kitörni belőlem, ez mért lehet?
2012. jan. 27. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
biztosan tudsz sírni. :) Mindenki tud. :)
2012. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Sjögren-szindróma.
2012. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

A HKHV! mozgalom ugyebár a hülye kérdésekre válaszreakció. De úgy látom, fel kéne vennem a profilba a hülye válaszokra valamiféle reakciót is.


A kérdezőhöz: miben nyilvánul meg pontosabban az, hogy nem tudsz sírni? Fojtogat (ahogy mondani szokás), de nem "billensz át" a sírás határán? Régebben tudtál sírni? Ha igen: fel tudod idézni a konkrét időpontot, helyzetet, eseménysort, ami előtt még megvolt, és utána nem?

És a legfontosabb: milyen nemű, és hány éves vagy?

Kérlek válaszold meg ezeket, akár privátban is, elöljáróban nem akarom a saját történetemet elmesélni, mert esetleg befolyásolhatna téged (épp elég, hogy engem befolyásol), de később elmesélem.


(A kérdező jól sejti: eszméletlen fontos dologról van szó.)

2012. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsónak: Legutóbb egy vitám volt valakivel, még nyáron és iszonyat igazságtalannak éreztem, amit mondott. Akkor egy estét végigsírtam és azóta semmi.

2012. jan. 27. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!