Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan alakult ki a depresszió...

Hogyan alakult ki a depressziód és hogyan sikerült kilábalnod belőle?

Figyelt kérdés
csak komoly válaszokat
2011. okt. 26. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvesztettem a munkám, pontosabban megszűnt a munkahelyem. Feleslegesnek, semminek éreztem magam. Azt nem mondom, hogy már teljesen sikerült kilábalnom, de megpróbálom. Naponta kétszer fél szem gyógyszer, görkori és hogy hasznosan töltsem az időt, elkezdtem olaszul tanulni.
2011. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Folyamatosan alakult ki, hosszú időn keresztül. Ugyanilyen hosszú és bonyolult út vitt ki belőle. Az segített, hogy nem féltem változni abba az irányba, amibe igazán szerettem volna.
2011. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom az okát könnyen megfogalmazni,fokozatosan alakult ki hosszú évek alatt és mikor nem vonta el az iskola a figyelmem és volt időm magammal törődni akkor előtört az egész.Kilábalni még nem sikerült inkább csak mélyebbre csúszni.
2011. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Trauma utáni stressztől. Gyógyszerekkel sikerült kilábalni belőle.
2011. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sablonos okokból, nem volt pénz semmire, kirúgtak, elhagyott az asszony, elúszott a lakás.

sok Eckhart Tolle-t olvastam, és az jó. na nem csodaszer, mert alkoholt is iszom, de tartom magam.

2011. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Milyen gyógyszerek szedtél?


Utolsó: Szerinted melyik a leghatásosabb depresszió-elleni könyve az említett szerzőnek?

2011. okt. 27. 17:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Pszihiáterhez mentem. Kaptam antidepresszánst. Elég súlyos volt az állapotom, enni sem tudtam. Folyamatos szorongásom volt. Négy hónap után még egy fajta antidepresszánst kaptam az előző mellé. Ezek mellett Xanaxot is szedtem. Körülbelül hat hónapig szedtem a gyógyszereket. Már teljesen jól vagyok május óta. ípszihológushoz is jártam megtanított relaxálni.
2011. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, hogy hova jártál pszichiáterhez?
2011. okt. 28. 17:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Eckhart Tolle - A most hatalma


hangkoskönyvben is jó, Domján olvassa fel, kellemes hangja van.

2011. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!