Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire hátrány?

Ez mennyire hátrány?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon csendes vagyok... :/ Amikor pl. egyedül utazok buszon, akkor mindig olyan vagyok, mint egy félénk kisbárány. De amikor velem van az egyik barátnőm, akkor teljesen átváltozok! "Nagy" hangom lesz, és eltűnnek a gátlásaim... Ezen hogyan lehet segíteni?? Köszi előre is 16L
2011. szept. 16. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a gond, egyedül kivel beszélgetnél?

Vagy az a gond, h ha egyedül vagy, akk. nem mersz idegenekhez szólni?

2011. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát például igen... Ha van velem valaki, akkor tök könnyen barátkozok/kezdek el beszélgetni, de ha egyedül vagyok, akkor nem :/
2011. szept. 16. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És most melyik tulajdonságodon szeretnél változtatni?

A visszahúzódó, szerény, vagy a hangos locsi-fecsi-n?

Nehogy fordított tanácsot adjak.

2011. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan csendes, de azt szeretném, hogyha meglátnak egyedül, ne az legyen, hogy "ajj, de csendes lány...", és távolról elkerülnek, hanem azt, hogy esetleg nyugodtan odajöhetnek (nemcsak buszon!) hanem mondjuk a suliban is... ?!
2011. szept. 19. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!