Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pillanatnyi emlékezetkiesés,...

Pillanatnyi emlékezetkiesés, mitől? Sos!

Figyelt kérdés
Régebben is előfordult,de mindig csak kisebb dolgok,hogy kinek-mit mondtam.De mostmár olyankor is,ha lerakom a kulcsot,és visszamegyek valmiért,csak behúzom az ajtót,nem zárom kulcsra,mert egyszerűen nem emlékszem rá,hogy be kellene zárni kulcsra,de arra sem,hogy az ajtót bezártam magam után.De egy félóra,óra után,ha lazulok,lefoglalom magam,stb,vagy másnap reggel rémálomként jut eszembe az azelőtti napból,amire akkor nem emlékeztem.De vannak olyanok,amik egyszerűen kimaradnak,és többé nem is jutnak eszembe.Mitől lehet,mit tudok csinálni,van rá valami gyógymód,vagy vigyek magammal egy diktafont,vegyem fel a gondolataimat,és folyton játszam le?
2011. szept. 8. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Neurológia.
2011. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vitaminhiány, vagy depresszió, szorongás esetében is nehezebb a koncentrálás, emlékezés.


A legegyszerűbb, hogy elmész a háziorvosodhoz. Velem is ez van már egy jó ideje, csak még nem volt kedvem elmenni az orvoshoz.


19/F

2011. szept. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!