Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A hidegfronttól előjöhetnek a...

A hidegfronttól előjöhetnek a szorongás okozta testi tüneteim?

Figyelt kérdés
Szedek cipralexet,és frontint,most mégis érzem a fejemben a szoritó,áramütés szerü érzést.Lehet amiatt hogy hidegfront van?Igy gyógyszer mellett is lehet érezni a tüneteket ilyenkor?2 hónapja szedem a gyógyszert.
2011. szept. 8. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sajnos előjöhet a fronttól is.
2011. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen,en is tapasztaltam,ha hirtelen jön hidegfront,rosszabbul erzem magam.

Ismerösöm szerint pedig,tavasszal,amikor minden ujra zöldül,es összel amikor minden hullajt,minden betegseg,sokkal intenzivebben erezhetö,en ezt csak a gyomorfajassal tapasztaltam.

2011. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fejem fáj és ingerlékenyebb vagyok.
2011. szept. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyszerek nélkül is hasonló tüneteim voltak a napokban.
2011. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha még csak 2 hónapja szeded a gyógyszereket, ez természtes. Fél év után már nem lesznek megingások.
2011. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,remélem tényleg nem komoly,mindig félek ha valami tünetem van,sajna amiatt szorongok,nehogy súlyos beteg legyek...
2011. szept. 8. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:
A negatív gondolataidat próbáld meg elterelni. Ha valami negatív beférkőzik az agyadba, azonnal kontrolláld. Pozitív gondolataidat mondd ki hangosan is. Nézz utánna, hogy az önhipnózisban milyen szavak nem szerepelhetnek. Működni fog, én így gyógyultam meg.
2011. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ma reggel totál borús volt az ég, aztán később esett is. iszonyatos sz@r kedvem lett, mikor kinéztem az ablakon, de olyan szinten, hogy csak ültem magam elé meredve és átkoztam a napot, mikor megszülettem, és még csak most kezdődik az ősz
2011. szept. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

öhm ja egyébként én is hasonló gyógyszereket szedek (Olwexya, Rivotril)

tehát a tabi az csak...van, hogy legyen hmm hahaha

2011. szept. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!