Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zoloft szedés utáni leállás...

Zoloft szedés utáni leállás okozhat szív körüli diszkomfort érzést?

Figyelt kérdés
Szorongásra szedtem, már csak napi 1/4-et szedek, mert rendbejöttem. Időnként furcsa nagy dobbanást érzek, nem tudom meghatározni milyen érzés. Egyszer már szedtem pár éve és akkor is ezt éreztem. Igaz van a szivemnek baja, de nem tudom összefügg-e?
2011. júl. 25. 12:47
 1/4 tetris ***** válasza:

Nem tudom, de a Zoloft szerintem egy méregerős szer. Nekem pánikrohamok ellen írta fel a doki. Na, mikor bevettem az első szemet első este, mindjárt utána lett egy olyan pánikrohamom, hogy ki kellett hívni rám a mentőt. Azt hittem, meghalok. Pedig csak egy szemet vettem be.

Ezek után szerintem a Zoloft bármilyen tünetet okozhat.

2011. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2011. júl. 25. 21:51
 3/4 ciceribojso ***** válasza:
Ha már válaszolsz, legalább ne marhaságot. A Zoloft nem méregerős szer, és sohasem szabad egy egésszel kezdeni. Ugy hogy nem hiszem el, hogy te így jártál. Két hétig orvosi utasításra csak felet, vagy negyedet szabad belőle beszedni. És csak az eltelt idő után szabad egy egészet szedni. Ráadásul a nyugtatójával együtt kell kezdeni a szedést.( frontin, xanax, rivotril stb) Ráadásul a Zoloft alapgyógyszer, akkor adják, ha nincs a betegségnek semmilyen komplikációja. A Zoloft nem okoz szívdobogást. Leginkább nem, a már gyógyulás közeli, csökkentett állapotban. Keresd fel a pszichiáteredet, és mondd el neki a tünetet.
2011. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2011. júl. 26. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!