Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan lehet letölteni pszicho...

Honnan lehet letölteni pszichológiai és önismereti teszteket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Így ird be a googliba! Azt meglátod...
2011. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A felvi.hu-n sok van.
2011. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

Az a szar, hogy neked önismereti tesztre van szükséged :S


Minek?

2011. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Már megint minek kötekedni? Mert jól esik neki, ez nem szégyen, csak néhány okostojás azt hiszi, mindent jobban tud, és itt éli ki magát.
2011. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bloody Bory válasza:

Én is a felvi-t ajánlom. Itt a link, mert nekem eleinte nehéz volt kiigazodni az oldalon:

[link]

2011. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem szakmám ezeknek a felvétele. Én szívből azt ajánlom, hogy menj szakemberhez!

Minden tesztnek meg vannak határozva a felvételéhez szükséges körülmények, idői és egyébtényezők.

A személyiségtesztek ebből a szempontból még sokkal körülményesebbek és sok dolog befolyásolja az eredményt.


Hidd el, hogy IQ és személyiségteszt vonatkozásában is kifizetődőbb a többlet idő- és energiaráfordítás.


Ha nem akarsz érte fizetni egy magánrendelésen, akkor menj be a területileg illetékes rendelőintézetbe, mindenhol van pszichiátria. Ne ijedj meg, a lényeg annyi, hogy ott pszichológusok is dolgoznak. Menj, mondd el mit szeretnél és miért és megmondják, hogy ki vállal és mikorra.


HA tényleg érdekel az eredmény, akkor így pontos képet kaphatsz.


Ja, és jelezném, hogy aki "lehúz" ezért, annak sokkal nagyobb baja van, -csupán gyenge vele szembenézni.

2011. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!