Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Még soha nem fájt a fejem, ez...

Még soha nem fájt a fejem, ez jelent valamit? 18/F

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 19:15
1 2
 11/17 tigress ***** válasza:
Azt jelenti, kicsi csillag, hogy feledékeny vagy, és elfelejtetted ár, hogy fájt valamikor. Szeintem olyan nincs, hogy vlakinek éppenséggel soha!
2011. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok feledékeny,és voltam másnapos már sokszor. Nem szoktam idegesíteni másokat amikor fáj a fejük mert én is tudom hogy milyen rossz a fájdalom.
2011. jún. 10. 19:18
 13/17 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert halottam egy tragikus esetet, egy fiúról akinek soha nem fájt a feje és 18 éves korában meghalt. Én is nemsokára 18 leszek
2011. jún. 10. 19:21
 14/17 anonim ***** válasza:

Akkor élvezd ki az életed hátralevő részét, a napjaid meg vannak számlálva.


Egyébként érdekes, hogy ha bevered a fejed, és még vérzik is, de mégse fáj. Ez már tényleg szokatlan.


Én a helyedben megkérnék egy ismerőst, hogy jó vágjon tarkón egy féltéglával. Ha utána sem fáj a fejed, akkor tényleg fordulj orvoshoz.

2011. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt még soha és már 25 leszek lassan. Nem tudom mit jelent, de egyelőre élek. Más testrészem tud fájni, de a fejem képtelen.
2016. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem sem fájt még soha a fejem :)
2021. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt soha. Sajnos ez van.
máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!