Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi legyen (kifejtve lentebb)?

Mi legyen (kifejtve lentebb)?

Figyelt kérdés

20éves srác vok se multam se jelenem se jövőm...

soha életemben semmi igazán jót semmi érdekeset nem csináltam teljesen átlagos gyerek átlagos-rossz tanulmányi eredményekkel...

világéletemben a hallgatag kategóriába tartoztam, nincs olyan barátom akivel igazán megérteném magam...

csajozni nem tok soha nem jön össze... egyetemről most rúgtak ki... teljesen magányos vagyok... a függőségemről meg akkor már nemis beszélek szgépfüggőség...

aztán meg ezaz egész Isten létezik-e vagy sem dolog is....bocs ki kellett adnom most


2011. máj. 15. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Màr is jobban érzed magadat, mert kiirtad és észrevetted a hibàidat. Fel fogsz ébredni és rendes ùtra térsz.Sok sikert hozzà!
2011. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felvételizz máshova, új barátok, a tárgyaidat elfogadtatod, nincs veszve semmi! vedd fel a kapcsolatot az elfeledett barátaiddal, mozdulj ki, sportolj, keress elfoglaltságot!
2011. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna pár éve ... de még most is ez van :S

pszichológusnál voltál már?

2011. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs pénzem pszichora megaztán nemis hiszek bennük....
2011. máj. 16. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!