Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok,4 éve nem...

Pánikbeteg vagyok,4 éve nem voltam kint az utcán. Hogyan tudnék mégis dolgozni? A bedolgozások mind átverések. Mit tegyek? Ötletek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 18:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
67%
Én teljesen megértelek, mert engem a férjem ezért hagyott el annak idején. Én is sok gyógyszert szedtem, de hál Istennek leálltam róla. Tudom, hogy nevetségesnek hangzik, de csak Te magad tudod legyőzni a betegséget azzal, hogy nem veszed komolyan, én is így csináltam, igaz sokáig tartott magamat rádumálni arra, hogy ezek nem valódi tünetek, de sikerült. Meg kell magad győzni róla, hogy ezek csak rossz érzések semmi valóságalapja nincs. Hidd el segít, igaz hogy lehet eltelik így 1-2 év, de próbáld ki.
2009. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nézdd meg "A titok" c. filmet
2009. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!