Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiskorom ota nagyon izzado...

Kiskorom ota nagyon izzado tipus vagyok, regebb nem zavart de utobbi evekbe egyre jobban verejtekeztem, mar akkor is ha csak ragondolok, milyen gyogyszerrel lehetne kicsit enyhiteni ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
amugy lelkiproblmeaim vannak es kezeles alatt vagyok , kezdem jobban erezni magam de a verejtekezes ugyanugy megvan , es neha nagyon kellemetlenul erzem magam mikor ugy nezek ki mintha egy szaunabol jottem volna ... ha valaki tud segitsen
2009. márc. 10. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, hol izzadsz?

hónalj? láb? arc-homlok?


én hónalj izzadásra S. Antisudorica nevű gyógyszertári készítményt kaptam, vattával hónaljra felvinni, kb egy hétig naponta, aztán egyre ritkábban,(eléggé kiszárít, és akkor csíp) most már csak kb 2hetente egyszer használom és nem izzadok...

2009. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Honaljam is izzad neha de legtobbszor csak az arcom es az nagyon kellemetlen tud lenni
2009. márc. 10. 16:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Pl most is ulok a gep elott es le van izzadva az arcom pedig semmit nem csinaltam es nincs is nagy meleg a szobamba , ja es rovidujju van rajtam , olyan zavaro :(
2009. márc. 10. 16:52
 4/4 anonim válasza:

Keress rá a hiperhidrózisra!nekem is van és évekig szorongtam emiatt,és egy csomó szir-szart kipróbáltam mire találtam egy 5 rongyos gyógyszert(de fél évre elég.) az jó pár testrészre de arcra?..Az necces de figyelj itt is volt aki arcon izzadt írj be, biztos lesz pár tippjük!Ne add fel ha nem sikerül megoldani elsőre az első gyógyszerrel, sok sikert!:)


[link]

2009. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!