Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is szenved alvásparalízist...

Más is szenved alvásparalízistől? Ti miket tapasztaltok, amikor felriadtok éjjel?

Figyelt kérdés
Ugye az a jelenség, amikor éjjel felriad az ember, és nincs egészen tudatánál, és olyan dolgokat tapasztal fizikai valójában, amik teljesen valóságosnak tűnnek és közben fenyegetve érzi magát. és ugye fontos megjegyezni, hogy nagyon rossz élmények ezek.
2009. febr. 26. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok mégis ilyen dologban szenvedek, mert a környezetem elég stresszes és nyomasztó, nem érzem magam biztonságban , mániákus depreszsiós vagyok nekem ez okozza.
2009. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem előfordul iylen,főleg ha néhány napig sokat idegeskedem vagy rossz lelki állapotban vagyok.
2009. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szenvedek tőle már 7 éve.Az alvásparalizis pontosabban alvás bénulás.Nálam úgy jelentkezik,hogy arra ébredek hogy nem kapok levegőt,nem birom kinyitni a szemem,nem birok megszólalni,megmozdulni egy ideig.Voltak hallucinációim,nagyon ijesztőek is.Pesten és Szegeden is vizsgáltak alváslaboratóriumban,Szegeden narkolepszia gyanus voltam,de azt szerencsére kizárták.Mára elég ritkán van,de régen nagyon féltem tőle,amig nem tudtam mi ez,sokszor alig mertem elaludni.De most már tudom,hogy ha jelentkezik is a bénulás el fog múlni.
2009. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is van:(((
2009. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem tegnap volt 2* kiskorom óta , bénulás , mellkason nyomás , fül zugás , nem kaptam levegőt. minden tünet megvolt nagyon erősen , hihetlenül bepánikoltam h meghalok ez a vég.. senkinek nem kivánom.
2009. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is van. én pl ugyanúgy látom a szobámat mintha fel lenék ébredve, és halucinálok is olyat hogy valaki bejön a szobába vagy nagyond durca de olyat is hogy lebegek(mondjuk az még jó érzés is volt) vagy ilyesztő hangokat hallok ja és amikor ilyenm van akkor szinte mindig olyan mintha áram menne át rajta vagy nem is tudom mintha zsibbadnék... de mostanában már nem nagyon van...és remélem nem is lesz...uh ezzel orvoshoz kéne menni?
2011. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!