Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi miatt váltakoznak a szorong...

Mi miatt váltakoznak a szorongásos tüneteim?

Figyelt kérdés

Az orvos szerint lelki okok miatt vannak ezek a tünetek,hol a fejem zsiborog,mintha áram ütné meg,hol bizonytalansás érzés,enyhe szédülés,mellkasi fájdalom,szív szúrkálás.Azt vettem észre hogy napokon át van egy tünetem pl zsiborog a fejem,az elmúlik,és jön a sziv szúrkálás,majd utána mellkasi fájdalom stb..Ez másnál is igy van?Ha nem gondolok rá,pl megyünk valamerre,és elterelődik a figyelmem,akkor tök jól érzem magam.Mit tudok tenni hogy elmúljanak ezek a tünetek?

Amúgy a betegségektől félek hogy valami bajom van,és meghalok.


2011. márc. 21. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A haláltól a pánikrohamosok szoktak félni. Szerintem közel ennyi mentális beteg nem lenne, ha lennének normális párkapcsolatok... Nekem sincs, onnan tudom...
2011. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes mert nekem van normális stabil párkapcsolatom,sőt egy gyönyörü 10 hónapos kislányom.Az Ő születése után jött ez ki rajtam,gondolom a felelősségtől,hogy nehogy valami bajom legyen,mert Őt fel kell nevelnem.
2011. márc. 21. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Rajtam is szülés után jött ki, teljesen bediliztem, az addigi énemhez képest, így nagyon átérzem a helyzeted! Pszichiáterhez eszedbe ne jusson elmenni, bárki is tanácsolná, mert csak árt, inkább keress fel természtgyógyászt, látogass el a neuroptim.hu honlapra, fogadd meg a tanácsaikat, és szedd a Neuroptimet, sajnos kicsit drága 4000 Ft körül van, de nekme minden bajomat megszüntette.
2011. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Neked is ilyesmi tüneteid voltak?
2011. márc. 22. 06:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!