Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítsenn! Ez mitől van?

Valaki segítsenn! Ez mitől van?

Figyelt kérdés

Szokott olyan lenni, hogy hirtelen felgyorsul minden körülöttem...azaz csak a hangok....

és egyre rosszabb, mert pl most is van, eljőjött, és félek, nem tudom mi van velem, és most olyan mintha valaki hátulrol ráncigálna!megbolondulok!!:'( valaki érzett hasonlot? mit tettetek?


2011. márc. 1. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichiáterhez, vagy neurológushoz. Valami idegrendszeri probléma van kialakulóban nálad.
2011. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, menj el valamelyik szakrendelésre addig, amíg nem állandósul valami nagyobb baj belőle.
2011. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez tavaly is egész évben volt..azaz kb másfél éve van, de azthittem csak elmulik...és egy évben úgy 4x 5x-van...és eddig kb maximum 20percen keresztül tartott..pszichológushoz járok, már montam, de semmit nem mondott se ez, se a szocialterapeuta sem, se pszichiáter..senki nem tud semmit sem mondani...
2011. márc. 1. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig ebből ki kell másznod és ez orvosi segítség nélkül nem fog menni.Menj el egy másik orvoshoz irrass valami nyugtatót vagy valami terápia kellene ha nem gyógyszeres akkor is....mert ez így nem állapot,teljesen ki fogsz készülni..azt ugye nem akarod?!
2011. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13,27-es vagyok. Ne hagyd magad lerázni. Követeld, hogy küldjenek el egyéb vizsgálatokra is, azért mert nem tudják, mitől van, ne rázzanak le. Az a dolguk, hogy megkeressék az okát, és megtalálják a gyógymódot. Követeld tőlük, hogy konzultáljanak más orvosokkal, keressék meg, hol van esetleg olyan szakorvos, aki foglalkozott már ilyesmivel, és adjanak oda beutalót neked.
2011. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!