Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 32 éves férfi vagyok. Vannak...

32 éves férfi vagyok. Vannak olyan új információk, amiket meg tudok tanulni könnyen, de vannak olyan új információk, amiket egyáltalán nem tudok megtanulni. Mi ez?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve.Ittam eddig már sok alkoholt, s attól félek, hogy ez már az elbutulás.Vagy ha elbutulás lenne, akkor semmit nem tudnék megtanulni?Azt a baj, hogy éppen néhány fontos dolgot nem tudok megtanulni.Ha ez nem szűnik,akkor meg fogok halni szerintem.Mit tegyek?
2011. febr. 9. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden ember olyan informaciot ami nem erdekli, foleg ha kotelezo megtanulni, nehezebben tanulja meg. Amikre azt irod, hogy konnyen meg tuod tanulni, biztos erdekel is, meg mar ertesz valamit hozza.
2011. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ez nem csak 32 éves korban fordul elő. Én 20 vagyok,nem cigizek,nem iszom, mégis van egy csomó olyan dolog,amit nem tudok megjegyezni,még ha belém verik sem. És szerintem a 15 évesek közt is van ilyen. Szóval ne aggódj. Valószínűleg, amiket nem tudsz megjegyezni azok számodra érdektelen,kevésbé fontos dolgok.Én egy autó kereskedésben dolgozom,elvileg mindent kellene tudnom az összes autóról fejből. Van összesen 20-25 autónk, és heti szinten cserélődnek. Ha veszünk vagy beszámolunk egy "különlegességet" pl. egy pontiac-ot, vagy olyan autót amivel ritkán találkozunk,akkor arról egyből megjegyezek mindent,még azt is,hogy hol van rajta milliméteres karcolás. Viszont egy Corsa,ami minden napos látvány, nem érdekel, s sokszor azt se tudom, hogy hány km van benne, pedig az aztán alap információ... Szóval nyugi! ;)
2011. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!