Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyha valakinek beszélek az...

Hogyha valakinek beszélek az állapotomról és mindenki, még a pszichiáter is azt feltételezi, hogy drog hatása alatt állok, akkor mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Most nem részletezném a dolgokat, de hogy lehet, hogy drog nélkül kerülök ilyen állapotba?
2011. jan. 31. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudsz valami közelebbit mondani?

Lehet, hogy nem baj, hogy ilyen az állapotod.

2011. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy ha egy szakember egy személyes lebeszélgetés során nem jött rá a bajodra, akkor majd mi így laikusan, négy sorból kiderítjük?
2011. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Színesnek látod a fekete betűket?

Színeket hallasz?

Személyisége és neve van a szekrényednek, vagy az ajtónak?


Nem vagy beteg, vagy bolond!


[link]

2011. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Erről a szinesztéziáról pont a napokban láttam egy műsort :) Nem ez a baj, sokszor megváltozik a külvilág, úgy érzem minden más, egyszer már kis időkre el is bizonytalanodtam a valóságban.
2011. jan. 31. 09:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Főleg az, hogy rossz pszichiátered van.
2011. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na az biztos, ezzel egyet értek, kerestem is másik orvost, egy pszichológust, nemsokára kezdem a terápiát.
2011. jan. 31. 10:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet. Annak idején pontosan azért kezdtek el kábítószerekkel kísérletezni egyes pszichiáterek, mert ennek révén egy amúgy egészséges ember is átélhetett pszichotikus betegekre jellemző tudatállapotokat.


Engem is nézett már drogosnak a házidoki, pedig csak a stressztől voltam ideges.

2011. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én skizofréniára tippelnék, vagy valamilyen üresjárati állapotra.

rengeteg ügyetlen "szakember" létezik

2011. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb személyiségzavarral együtt jár az ilyesmi.
2011. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!