Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Elegem van!

Mi van velem? Elegem van!

Figyelt kérdés

Minden nap kiborulok,lényegtelen dolgokon.Az apám(akit utálok mint a szart) ha rám szól,először sírvafakadok aztán felhergelem magam,több cuccomat is tönkretettem már,letéptem magamról a ruhát levertem a tv-t,a telefont is földhöz vágtam,úgy érzem,hogy senki sem szeret és tök csúnya vagyok...Már attól rosszul vagyok,ha valaki rám néz,mert egyből arra gondolok,hogy biztos lenéz mert csúnya vagyok meg ilyenek...Komolyan mondom,úgy érzem,hogy megőrültem,tök egyedül érzem magam mert otthon mindenki csak magával foglalkozik,velem mindenki csak üvöltözik és mindenki utál....Én meg kikészülök idegileg mert nem birom elviselni a rohadt apámat,aki élvezi ha engem cseszegethet(mondjuk őt az egész család utálja).


De néha nem látom értelmét már az életnek sem,mert én semmiben sem vagyok jó,nincsen önbizalmam,csak úgy élek és kész...

Nincsen önuralmam,ha valami rossz történik,egyből kiborulok és egész nap szenvedek...Megőrültem???Vagy ez normális az adott helyzetben???

Hogyan tudnék megváltozni?????Nem szeretnék Pszichológushoz fordulni...


2011. jan. 30. 15:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és magamba szoktam beszélni!!!Ez nagyon gáz,de nagyon egyedül vagyok és nincs kivel beszélgetnem,ha mégis akkor sem merek mindent elmondani őszintén mert félek az emberek véleményétől...

14/L

2011. jan. 30. 15:15
 2/4 anonim ***** válasza:

ide nem kell pszichológus..barátokkal hogy állsz?? velük jól érzed magad?? próbálj olyan emberekkel lenni, akik pozitívan hatnak rád..lehet ez egy rokon, barát..vagy akár a szerelmed is(ha van).Aki mellett másnak érzed magad, és optimistábban tudsz gondolkodni..A családodban csak apád ilyen?? mert ha igen, akkor a többieket ne hibáztasd,légy velük kedves, apádnak meg ne add meg azt az örömöt hogy kiakadsz..hallgass zenét az megnyugtat..

És miből gondolod hogy ronda vagy?? te gondolod csak vagy mondták?? ha nem mondták ne feltételezz ilyet, ha mondták akkormeg kapják be..látod ilyen egyszerű.: D

2011. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)Kedves vagy,hogy megnyugtatsz,de nem csak az apám,igazából mindenki ilyen anyukámon kívül és ő is mondta,hogy előtte ne csináljam ezt,csak az a baj,hogy nem bírom ki...Igen mondták már,hogy ronda vagyok,de azt is hogy szép vegyesen.
2011. jan. 30. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj privit, beszélgethetnénk a problémáidról!
2011. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!