Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Hogyan tudnék...

Mit csináljak? Hogyan tudnék javítani a helyzetemen?

Figyelt kérdés
A depresszió határán vagyok. Idén már voltam egyszer depressziós, nehezen tudtam belőle kilábalni. Most hónapok óta küszködök ezzel. Ebben az évben alig történt velem jó dolog, iszonyat mennyiségben bombáztak a rossz dolgok amik miatt lelkileg és egészségileg is teljesen mélyponton vagyok. Csak akkor tudok mosolyogni, ha a kutyámmal vagy a 3 legjobb barátnőmmel lehetek. A barátnőkkel lenni kissé necces megoldás mert szomszéd városba laknak, csak suliba beszélgetünk személyesen. Legtöbbször. A kutyusommal rengeteget vagyok, de miután bemegyek újra rossz kedvem van... Órán, tanulás közbe nem tudok koncentrálni. Nem tudok odafigyelni az anyagra, és ezáltal még jobban törekszek még nagyobb a hajtás. Pl aludni se tudok... most is azért vagyok még fent mert el nem bírnék aludni.. fáradt se vagyok pedig hosszú napom volt. Étvágyam is alig van... Orovsnál már voltam. Folynak a kivizsgálások. Valami tipp, ötlet, hogy mit tudnék csinálni? Megköszönném
2010. dec. 13. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress magadnak valami életcélt. Olyat, amiért megéri megdolgozni, de tudod, hogy képes vagy rá. Ha az embernek van célja, és tesz is érte, az növeli az önbecsülését, és ettől sokkal vidámabb is lesz.
2010. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az életcél még nálad ráér,mert sok mindenre rá kell jönnöd az életben.Kezd az elején!!!Az első az hogy tudd mi az oka a depressziódnak.Családi háttér,csalódás,tudom is én....stb.

Gondolom te sem szeretnéd a későbbi életedet gyógyszerekkel együtt leélni.Változtass apró dolgokon az életedbe.Pozitívan.Vonzd be pozitívumokat az életedbe.Persze ez nem egyszerű,de ne gondolj nagy dologra csak kicsire.

És nem tudom mennyire hiszel,de az is sokat segíthet ha hiszel jó dolgokban.Fontos a gondolkodás is .Hogy hogyan gondolkozol.Higgy a gyógyulásodban,hogy be fog következni és apró dolgokkal tegyél érte.

Másoknak a Biblia olvasása is segített már!!

Remélem tudtam segíteni

2010. dec. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!