Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » FONTOS! Hogyan lehetne sima...

FONTOS! Hogyan lehetne sima és bökkenő mentes a napom? (többi lent)

Figyelt kérdés

szijasztok!


Segítséget szeretnék kérni, akik legyőzték már ezt az érzést.

ÖBIZALOM HIÁNY! :/

Örökös gúnyolás, bántás, beszólogatás...miatt alakult ki.

Törődöm magammal, mindig megteszek, hogy szép legyek.

Most az alakomon fogok dolgozni, mert van egy kis felesleg. Amit leszeretnék dolgozni!

Vannak pattanásaim, de múlófélben...inkább miteszerkből van több. Szerintetek merjek, alapozó nélkül járkálni???

Félek, hogy jobban piszkálnának.

Nem merek fiúkkal beszélgetni, mert nem tudnék miről és félnék, hogy ugysem jövök be neki(k). :/


SEGÍTSETEK!!!

15/L

Normális válaszokat légyszíves:)


2010. dec. 13. 15:48
 1/6 tetris ***** válasza:

Pont a legérzékenyebb korban vagy most. Ebben az időben a tizenéveseknek, és különösen a lányoknak a külsejük a központi kérdés az életükben. Magam is megtapasztaltam annak idején, hogy a lányok milyen szemét megjegyzéseket tudnak tenni egymásra. Ezek a bántó, pikírt beszólások aztán jó mélyen megsebeznek. Nemcsak téged, de - hidd el - mindenkit.

Egyszerűen nincs más lehetőség, mint az, hogy tudomásul veszed, hogy senki sem tökéletes. Ha ápolt, tiszta, kulturált megjelenésű vagy, akkor nincs semmi teendőd.

Magadban gondold csak végig, hogy a beszólogatós lányok vajon olyan tökéletesek? Persze, hogy nem.

Mindenkin lehet kifogásolni valót találni. Csak az egyik ember szóvá teszi, a másik nem. Még a hollywoodi sztárokat is megkritizálják, pedig azok aztán igazán sokat adnak a külsőre, és pénzük is van hozzá.

Szerintem próbáld meg elengedni a füled mellett ezeket a pikírt megjegyzéseket, ne szólj vissza. Talán így egy idő után leszállnak rólad, és mást pécéznek ki maguknak.

Te pedig ne akarj más lenni, mint amilyen vagy. A bőrödből nem tudsz kibújni. Fogadd el, hogy tizenéves korban majd minden embernek voltak pattanásai, idétlennek tartotta az alakját, mindenféle hibákat véltünk felfedezni magunkon.

Látatlanban is biztos vagyok benne, hogy egy helyes, kedves lány vagy, aki most éppen hiperérzékeny időszakát éli. Ez a kor ezzel jár. Nincs semmi baj, nyugi!!

És akkor tegyél fel alapozót, ha te, saját magad ettől jobban érzed magad, és ne azért, hogy a többi lány szebbnek lásson.

Ha túl leszel ezen az érzékeny időszakon, akkor majd a fiúkkal is magabiztosabban mersz majd kommunikálni. Egyébként nekik is vannak pattanásaik.

2010. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!!:)
2010. dec. 13. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Zökkenő mentes :D nem "bökkenő". De aranyos.

Egy a lényeg tudj mindenen nevetni :)

2010. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ez megy.:)

Csak az ismerkedés nem :/

2010. dec. 13. 17:39
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk, buszon...odamennék valakihez, vagy leülnék mellé..

az még menne, de mondjuk suliban kiszemelt helyes sráchoz csak úgy odamenni..elég fura lenne.

2010. dec. 13. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem abban semmi rossz nincs, hogy nem kezdeményezel fiúkkal. Persze más a helyzet, ha mondjuk egy buliban történik és már 10 perce szemeztek, és valaki megteszi a kezdő lépést. De csak úgy a suli folyosóján odamenni egy sráchoz, bármi megerősítés nélkül, én se mernék, pedig elégedett vagyok magammal. Szóval szerintem ez teljesen érthető.
2010. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!