Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a tapasztalat a pszichiátri...

Mi a tapasztalat a pszichiátriáról?

Figyelt kérdés
Hogyan működik ott a kezelés?Mennyi ideig tartanak bent egy beteget?
2010. nov. 25. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nemten velük semmire. Lehet nekem van rossz tapasztalatom velük de lényegébe le se szarják a beteget. Én másfél évig jártam, végén már 3mg xanaxot szedtem naponta de jobban nem lettem. Neked kell a fejedbe rendberakni a dolgokat mert sajnos a gyógyszerek magukba nem érnek semmit.
2010. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én havonta járok, kis beszélgetés, és megkapom a gyógyszert. Pánikbetegségből kigyógyultam, de ez egy olyan dolog amihez sok akaraterő is kell, nekem ment egyedül, ha vkinek nem megy, akkor kell a terápia. Most megint volt panaszom, elmentem, kaptam gyógyszert. Szerencsére megint javulok. Nem fog veled órákig beszélgetni, mint egy pszichológus, kérdezget, és felírja a megfelelő gyógyszert. Engem szerencsére nagyon támogat a családom, velük mindent meg tudok beszélni, így nincs szükségem pszichológusra illetve terápiára.
2010. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a normális pszichiátria az ahol van pszichológus is. utóbbival 3-4 alkalommal elbeszélgetsz, majd egy doki felír vmi gyógyszert, közben meg a pszichológushoz jársz vissza bizonyos időközönként. persze ez a séma az illető betegségétől is függ
2010. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Én igazából arra gondoltam,h milyen egy "bent fekvős" beteg kezelése?Mire számíthat az ember?
2010. nov. 26. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár, már valaki a fejemre koppintott, hogy ne tolakodjak; végül is van benne valami. De amikor az ember egy új közösségi portálra téved, még nincs tisztában a helyi szokásokkal. Azonban, belátom, hogy itt az a bevett szokás, hogy névtelenül, különösebb ajánlások nélkül működünk. De, azt is meg lehet érteni, hogy ha valaki pl. mentálhigiénikus, és ezt a hivatást még általában nem, vagy csak felületesen avagy félreismerik, akkor az emberből kikívánkozik, hogy bemutassa magát. Hiszen nem krumplit árulok a "Mentális betegségek oldalon", hanem segíteni szeretnék-, természetesen csak annak aki akarja!

A bemutatkozásra történő utalást a következő válaszban teszem meg.

2010. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vévévé.mentalhigienikus.freeweb.hu
2010. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!