Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan gondolataim vannak,...

Olyan gondolataim vannak, hogy súlyosan bántok, megölök embereket. kinéztem magamnak egy kocsit megrongálni. mit tegyek?

Figyelt kérdés
skizofrén vagyok 25 éves. néha nem emlékszem dolgokra amiket csináltam. nem szedek gyógyszert mert nem bírom elviselni.

tegnapelőtt 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

válassz:

a) szedj gyógyszert

b) add fel magad a rendőrségen

tegnapelőtt 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Menj vissza a dokidhoz, de még azelőtt mielőtt valami visszafordíthatatlan dolgot művelsz! A gyógyszer kell!
tegnapelőtt 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez sajnos nem játék már kérdező!
tegnapelőtt 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Utaltasd be magadat zárt osztályra, mielőtt kárt teszel valakiben vagy valamiben.
tegnapelőtt 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
gyogyszer nelkül is megleszek szerintem. a zarton ugyis csak gyogyszert adnak, és leszedalnak. azt csinálom ilyenkor hogy elmegyek helyekre a városban es tesztelem magam hogy megcsinalome vagy nem. eddig 100%ban nem csinaltam meg
tegnapelőtt 21:18
 6/10 A kérdező kommentje:
kicsit kitombolom magam de jo is az mer olyankor lemegy bennem a pumpa ha kicsit ideges is vagyok
tegnapelőtt 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Vagy csak nem emlékszel rá, hiszen nem mindenre emlékszel, te írtad. Ez persze nem ment fel és a betegséged sem a jogi számonkérés alól.
tegnapelőtt 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Sürgősen kezeltesd magad. Ha ide akár anonim módon is olyanokat irkálsz, hogy bűncselekmény elkövetésére készülsz, bejelentést teszek a rendőrségen.

Jobbulást egyébként. Ne árts senkinek.

tegnapelőtt 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gabor49 ***** válasza:
0%
szerintem kamuzik
tegnap 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9! Ha nem ismered a mentális betegségeket, meg, hogy azok miket tudnak csinálni inkább ne oszd itt az észt...
tegnap 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!