Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nyugtasam meg magam?

Hogyan nyugtasam meg magam?

Figyelt kérdés

Állandóan ideges vagyok és agresszívnak érzem magam.Frusztráciot is érzek egyes okok miatt, mint például hogy az utóbbi időben nagyon korai magömlésem van és nem tudom sehogyan sem kielégiteni a barátnőm.

Ez miatt sajnos rengeteget is vitatkozunk.Kiabálok is vele, ami rám egyáltalán nem volt jellemző.

Ez az oka annak hogy egyszerre érzek frusztrációt, haragot (magam miatt) és tehetetlenséget.

Nem tudom mit kelenne változtatnom.



okt. 19. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Fordulj szakemberhez, ez nem egy sima rossz szokás, hogy majd megváltoztatod magadat.
okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

1) Gyurj kezre.

2) fogsz egy hosdzkas targyat es azzal csinalod neki kovetve az utasitasait. Hidd el nekem pl ugyanolyan jo azzal mint a farkaval.

3) Gyakorlojatok a behstolasos szexet is. Idovel jobb lesz kiserletezz. Elotte kivered mindig mas idotartammal elotte es felirod mikor verted ki elotte es meddig birtad. Aztan levo katok a kovetkeztetest. Ezen sokan atesnek. Biztos szeret teged nyugodj meg.

Nem kerek privatot.

okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!