Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ambuláns pszichiátriai szakren...

Ambuláns pszichiátriai szakrendelésre való bekerülésnek mi a menete?

Figyelt kérdés

Hogyan tudok bekerülni a helyi ambuláns pszichiátriára? Először a háziorvoshoz kell mennem,aki ad beutalót,vagy mehetek beutaló nélkül is? Illetve mennyi idő alatt adnak általában időpontot? Néztem magán pszichiátriai rendelést is,óda is minimum 1 hónap a várakozási idő. Jelen helyzetben rengetegnek érzem ezt az időt, alig tudok enni, rengeteget fogytam rövid idő alatt, a napi teendőimet csak nehezen látom el, legszívesebben csak fekszem egész nap.


Köszönöm a válaszokat előre is!


ma 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Beutaloval gyorsabb lehet
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdés mit szeretnél....tb alapon rövid időn belül gyógyszerrel távozol, magánban elmondhatod mi a bánatod.
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell beutaló, hívd fel őket.

Amikor én voltam nagy bajban, mondták, hogy előre vesznek és beillesztettek a határidőnaplójukba. (nálam alvásproblémák voltak)

Remélem, veled is empatikusak lesznek.

ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is remélem,hogy empatikusak lesznek. Egyelőre úgy érzem, hogy gyorsan kellene valami gyógyszer, utána tudok a többi dologgal foglalkozni.
ma 14:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!