Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nagy nyomás alatt...

Nagyon nagy nyomás alatt vagyok. A feleségem, anyám, barátom nagyon beteg. A munkahelyem erősen gázos. Hogyan lehet őrjöngeni?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok. Egy életen át "tanították", hogy minden problémát mosolyogva kell fogadni. Most érzem, hogy "elfogytam".

Sajnos sírni "egyedül sötétben" sem tudok. Hogyan lehet a feszültséget levezetni. Az adott helyzet idegőrlő, ráadásul olyan nehezen összeegyeztethető tételeket is tartalmaz, hogy többet kéne lenni a nejemmel, többet kéne dolgozni, anyuval is többet kéne lenni (még ez érdekel a legkevésbé)

A kérdés az, hogy erősen túlkontrollált személyként hogyan tudnék egy kicsit őrjöngeni, hogy ne a legváratlanabb pillanatban kezdjek valakivel ordibálni (sajnos ezek az ordibálások sem ok nélküliek,de üzletileg károsak).



ma 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz mielőbb. Nem feltétlenül őrjöngeni kell, az is sokat segíthet, ha kibeszélheted magadból.
ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos kevés, ő is széttárta a karját. Néhány tányér földhöz vágását javasolta, de nem jött be.
ma 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Boxzsák?

Remek testedzés

Formában tart

Stressz levezető

Kiadhatod magadból a dühöt is

ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!