Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert van az hogyha a baratom...

Miert van az hogyha a baratom nem jelentkezik(nem ir tobb ideig,fogalmam sincs mi a problemaja velem most)akkor igy faj a gyomrom vagyis ugy görcsbe rándul meg a szakitas gondolatatol is mitol van ez?ennyire szoronganek a kapcsolatba?annyira

Figyelt kérdés
tul akarok ezen lenni h csak igy elengedjem a dolgokat es lazuljak de valamiert ott van bennem a kis gondolat.hogyan tanuljam meg elengedni az embereket ha el kell?annyira nem megy:/ es nem tudom miert van ez

ma 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Vedd körül magad olyan emberekkel akik nem hoznak ilyen helyzetbe
ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Meg kell tanuld elszórakoztatni magad egyedül is, menj cukrászdába, menj jósnőhöz, kirándulni, sétálni, próbálj magadra koncentrálni.

Pihenj egyedül, értékeld, hogy épp senki sem lát, nem kritizál, nem vár el semmit.

Értékeld többre a szabadságot.

Én ezt tanultam meg, mert a kapcsolataim az a kevés is, nagyon rossz volt mert veszélyes vizekre vezetett, most már boldog vagyok így, közel az 50 hez.

Fiatalon en is le fel járkáltam hideg kézzel várva egy telefont…. ma már sajnálom, hogy ilyen hulye voltam es idiótákra pazaroltam az időm. De utólag nincs mit tenni, mint elfogadni a hulyeségeinket!

ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!