Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ncktek is vannak olyan fantázi...

Ncktek is vannak olyan fantáziátok, hogy szívesen megkínoznátok szar embereket?

Figyelt kérdés
Főleg olyanokkal van ilyen érzésem, akiket mégcsak nem is ismerek

tegnap 05:18
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nincs. De neked ajánlanék egy terápiát. Hidd el, ez nem egészséges.
tegnap 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
54%
ÉN csak olyanokat akik ismerek...
tegnap 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Erre (helyette) lenne a törvény, a jog és nem ilyen félősemberi "megoldás", mint az önbíráskodás.

Vannak gondok, az tuti.

tegnap 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Kinek nincs??? Aki azt mondja soha nem fantáziált róla élete során 1-2 alkalommal, az hazudik.
tegnap 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Én párat ki is nyírnék.
tegnap 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nem,ez nem normális

Normális,ha felhúznak,vagy utalod,és azt kívánom doglene meg. Vagy ha olyan a vermersekleted pofán bsznad. De az,hogy normál,alapallaootban,kínzásról fantáziáját,az minden csak nem normális.

Persze ha valaki nagyon ártott,pl gyerek gyilkos,hasonlók,ott van helye ilyen gondolatnak. De te írod,hogy olyanokról,akiket nem is ismersz.

tegnap 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon felcsesznek elképzelem, hogy megütöm, megverem. Nyílván ez kèpzelgés csak. Kívántam már ember halálát is, nem tagadom. De a kínzás azért már átmegy az egeszséges határon, nem normàlis
tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gabor49 ***** válasza:
persze nekem is vannak ilyen fantaziaim
ma 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi, hogy egyeseket Auschwitz-ba küldenék 1943 körüli időszakra. Én nem bántanék senkit, de a világ jobb lenne pár rossz ember nélkül (bűnözők, társai)
ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!