Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány napig voltatok egy...

Hány napig voltatok egy huzamban ébren. Mennyi idő múlva kezdtetek el furcsa dolgokat érzékelni. Milyen érzés több nap alvás nélkül. Milyenekba tapasztalatok. Igaz, hogy egy idő után halucinalni kezd az ember? Koffeint használtatok vagy nem?

Figyelt kérdés
aug. 22. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Kb 3-4 nap

A negyedik nagy kegyetlen volt már. Tényleg voltak hallucinációk, járni is alig tudtam már. Én kicsit ahhoz hasonlítanám mikor be vagy rúgva, de nem vagy boldog.

Koffeint amugy sem iszok, ezért akkor sem tettem.


De nem ajánlom senkinek h kipróbálja ennyi ideig.

aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
1 mi okból voltál fent ennyit?
aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Üzenetben leírtam kedves 2.
aug. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Hat nekem szerintem ilyen masfel nap volt a max, de akkor is ugy hogy mondjuk utana max 4-5 orat aludtam. Nalam szorongasos rohamok ideztek elo, nem kave. Es nem akartam ebren maradni csak nem tudtam aludni. Szornyu allapot amugy, minden inszomniassal egyutterzek.

Nalam amugy a koffein teljes megvonasa es delutan szenhidratdus kaja csokkentese maris segitett. Estefele ha barmi cukrosat eszem olyan vagyok mint a mergezett eger es nem tudok aludni, porgok. Kave ugyanez, csak 100al szorozva. Eletem elso ilyen elmenye kb 18 evesen volt, apukam joindulattal fozott nekem este 6kor egy kavet mert leesett a vernyomasom, es masnap delutanig egy szemhunyasnyit nem tudtam aludni annyira felporgetett. Egy masik alkalommal kolis tarsam kerdezte hogy biztos jo otlet este fekete teat inni? Vegig se gondoltam hogy az koffeines es ez okozta regota hogy hajnalig nem tudtam aludni. Szoval ezekre nagyon oda kell figyelni minden inszomniasnak.

aug. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
1 nap után én már remegek. Nem bírok fenn maradni ilyen "rekord" hosszan, hogy 2-3 nap, ott halnék meg :D
aug. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
2,5-3 nap körül. Ittam energiaitalt is. A végére már nem igazán tudtam koordinálni a szemmozgásaimat, szörnyű volt. Olyan zajokat is hallottam, amiket valószínűleg mások nem, fura színeket láttam. De ne úgy képzeld el, hogy ez valami izgi "trip". Simán rosszul vagy, nem érdekel semmi, rád tör a depresszió, sírás, ilyesmi.
aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam volt hogy 3 napig nem aludtam a depressziótól, hallucinációm nem volt de így menni dolgozni az kemény.
aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!